Logar İşlemleri

Logar Açma

Logar açma, deneyim ve özel cihazlara sahip olmayı gerektiren hassas bir iştir. Dağdelen Altyapı ve Tesisat, yılların tecrübesine ve alt yapısına sahip köklü bir firmadır. Logar açma işini taşeron firmalara yaptırmak yerine kendi bünyesinde barındırdığı tecrübeli personellere yaptırmaktadır. Logar kuyusunun yeri bilinmiyorsa bile Dağdelen Altyapı ve Tesisat, detektör ile logar yeri tespiti yapmaktadır.

Logar kuyusunun dolması veya logar borusunun bazı nedenlerden dolayı tıkanması, logar açma işlemini gerektiren bir durumdur.

 

Logar Temizleme

Öncelikle bir kanalın neden tıkanmış olduğu saptamak önemli dir. Kanalizasyonun Push Rod dediğimiz ittirmeli tip bir kanal görüntüleme kamerası ile durumunun kontrol edilmesi gerekmektedir.

Daha sonra kanal tıkanıklığı sebebine göre Vidanjör yardımı ile doğru yöntemler kullanarak kısa sürede açılması sağlanabilmektedir.

 

Logar Tamiratı

Kanalizasyon sisteminde yaşanan bir sorunda, evin kanalizasyonun kontrol edilmesi ve bir kırılma olup olmadığı anlaşılması gerekir. Logar tamiratını aklınıza getirecek şeyler koku ve giderin geri tepmesidir.

Bozuk kanalizasyon sisteminin işaretileridir.

7/24 Tıkla Ara!